לקבלת הצעה משתלמת לחצו כאן

אודות

˝בוני בניין דוגלת בערכי מצוינות ושמירה על המסורת מתחילת דרכה בשנות השבעים˝
תמ"א 38 הינה תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה. התכנית מאפשרת לחזק או להרוס ולבנות מחדש מבנים אשר קיבלו היתר בנייה טרם שנת 1980 על מנת למנוע קריסתם במקרה של רעידת אדמה חזקה.

במרוצת הזמן תוכנית תמ"א 38 הביאה עימה ערכים נוספים כהגנה בפני טילים והגדלת הצע הדירות למכירה באזורים שבנייה חדשה מסורתית כמעט לא אפשרית.
קבוצת בוני בניין שמה לה כמשימה אסטרטגית לקדם את תחום ההתחדשות העירונית בכלל ותמ"א 38 בפרט ולהיות מהמובילים בארץ בתחום תוך מינוף יכולותיה בתחום התכנון והבנייה בכלל ובבנייה הממוגנת בפרט.

במשך 47 שנות קיומה צברה בוני בניין ניסיון רב ורכשה מוניטין מהמעולים בבניה לסוגיה השונים ולכן יש ביכולתה להציע שרות מקצועי ואמין בנושא תמ"א 38.
חטיבת ההתחדשות עירונית של החברה מנוהלת על ידי עוה"ד אלון מידן. עוה"ד אלון מידן מתמחה בפרויקטים ומימוש זכויות בנייה במסגרת תמ"א 38 ועסקאות פינוי בינוי ובעל ניסיון מעשי בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים ליישום תמ"א 38, לרבות היכרות מעמיקה ומעשית עם החקיקה החדשה בתחום תמ"א 38.
צוות של אנשי מקצוע ברמה הגבוה הביותר בכל רבדי התחום: אדריכלים, עורכי דין, מקדמי פרויקטים, שמאים וצוותי ביצוע. התמחות ספציפית בתחום ההתחדשות העירונית ובמאפיינים הייחודיים שלו בכל עיר ועיר.
מתודולוגייה סדורה לכל שלבי הפרויקט. יצירתיות המאפשרת קבלת מוצר סופי לביעות רצון בעלי הדירות. ניהול ואיתנות פיננסית המבטיחים את סיומם המוצלח של הפרויקטים. סבלנות ואמפטייה לבקשות והערות בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט.
שלב

01

מפגש היכרות עם נציגות בעלי הדירות.
במפגש זה נציג את פועלה של החברה, את הניסיון העשיר של הצוות המלווה, את הפרויקטים שנעשו בתחום ואת פרטי הפרויקט הנוכחי. חשוב לציין שקודם לשלב זה נערכת בדיקה מקדמית ברשויות ובדיקת היתכנות ראשונית למימוש תמ"א 38 בבניין. כמו כן, נבקש מנציגות הבניין לקבל מיפוי של מבנה הבעלויות בדירות. על בסיס המסקנות תתקיים פגישה עם נציגות הדיירים להשלמות מידע חסר.

שלב

02

הצעה לדיירים וחתימה על הסכם נו שופ ראשוני. בשלב זה נציג עבור כל בעלי העניין הצעה ראשונית שהותאמה במיוחד לבניין. בהצעה זו כלולות תוספות כגון מרפסת, ממ"ד, הגדלת דירה, חיזוק וחידוש הלובי והבניין והטבות נוספות, תוך ניסיון למקסם את ההטבות לדיירים. לאחר אישור ההסכם, מתקדמים לחתימה על הסכם תקופת תכנון שמשמעותו התחייבות לתקופה מוגבלת לפייה הדיירים מתחייבים לא לנהל מו"מ עם יזמים אחרים והחברה מתחייבת לבצע מדידות מדויקות של הבניין תוך תכנון אדריכלי וקונסטרוקטיבי בשילוב כל היועצים (כגון חשמל, מעליות, אינסטלציה, בטיחות, נגישות וכו') ע"מ להגיע להצעה המקצועית והמיטבית ביותר. לאחר התכנון המפורט כאמור, תוצג בפני כלל הדיירים הצעה מפורטת של סל ההטבות שהותאם במיוחד עבור הבניין וצרכי הדיירים, כולל פירוט של חיזוק המבנה, המעלית, תוספת המרפסות, הממ"ד, פיתוח סביבת הבניין והטבות נוספות, על סמך מידע מדויק ומבוסס.

שלב

03

סיכום תנאי החוזה הסופיים והתחלת תהליך קבלת היתר.
במסגרת המשא ומתן יסוכמו תנאי החוזה הסופיים על נספחיו
(כגון מפרט טכני, סקיצות, לוחות זמנים וכד').
לאחר החתימה על ההסכם החברה תחל את הליכי קבלת היתר הבניה למימוש תמ"א 38 מול הרשות המקומית ויתר הרשויות הרלבנטיות. עם קבלת היתר הבניה הסופי יחל שלב ביצוע הפרויקט על ידי החברה, תוך מתן דגש על סוג הפרויקט (הריסה ובנייה / חיזוק וחידוש).