חברי ההנהלה

חיים מידן

מנכ"ל ובעלים
הצטרף לחברה בגיל צעיר וצבר עד כה כ-45 שנות ניסיון, הן בשטח והן ניהולי בתחום הנדל"ן. לאורך השנים ליווה מאות פרויקטים מתחומים שונים. בעשור האחרון הרחיבה החברה תחת ניהולו את תחומי פעילותה והחלה בייזום וביצוע פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית.

מוטי שריקי

סמנכ"ל הנדסה

מהנדס אזרחי, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון בהצטיינות וסיים לימודי תואר שני בניהול פרויקטים בפקולטה להנדסה אזרחית. בעל ניסיון של כ-20 שנה בביצוע, ניהול ותכנון מגוון רחב של פרויקטים מורכבים הנדסית ורחבי היקף, ביניהם, מבני משרדים, מגורים, גשרים ומבני ציבור. גם אחרי הוותק הרב שצבר בתחום הבניה, מתרגש ונהנה עד היום מהאתגרים השונים ומעבודת השטח.

אלון מידן

סמנכ"ל פיתוח עסקי ושותף
בעל תואר ראשון במשפטים ועו"ד מוסמך בעל התמחות במקרקעין ותואר ראשון במנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה, אותם סיים בהצטיינות. הצטרף לשורות החברה לפני שמונה שנים ואחראי על הפיתוח העסקי ותחום היזמות של החברה - ובעיקר על קידום חטיבת ההתחדשות העירונית של החברה.

נועם מידן

מנהל פיתוח עסקי ושותף
בוגר תואר ראשון במשפטים. 
מנהל תחום מחיר למשתכן ובעל התמחות במימון נדל"ן ושוק ההון בחו"ל. בוגר תכנית הלימודים של הטכניון במימון עסקאות נדל"ן וניהול פרויקטים בבנייה.
הצטרף לחברה לפני חמש שנים.

אבנר נדב

סמנכ"ל כספים

רואה חשבון מוסמך ובנוסף בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון.

בעל רקע וניסיון בניהול כספים ובחשבות בחברות הפועלות בענף הנדל"ן בישראל ובחו"ל.

הצטרף לשורות החברה בשנת 2020 ומכהן כסמנכ"ל הכספים בחברה.

דבר המנכ"ל

קבוצת בוני בניין עוסקת זה דור שלישי בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, מתמחה בבניית מגוון פרויקטים לרבות בניית בנייני מגורים, פרויקטי התחדשות עירונית (חיזוק או הריסה ובניה), מוסדות ציבור, בנייני משרדים ותעשייה. קבוצת בוני בניין חרטה על דגלה להיות החברה המובילה בענפים אלו, יעידו על כך המיקומים הגבוהים בדירוגים של BDI CODE ו-Duns100 אליהם היא מגיעה מדי שנה בשנה. בין היתר לאור האחריות, הנאמנות והמובילות בהם אנו פועלים למען לקוחותינו אשר אנו מחויבים לכל אחד ואחד מהם באופן אישי.
כל זאת תוך הוצאה מן הכוח אל הפועל של הסיסמה המתווה את דרכנו, והמהווה את הכוח המניע עבורנו "חושבים אנשים".
היום, 50 שנים לאחר הקמת החברה על ידי אבי המנוח, מר אליעזר מידניק ולאחר 50 שנות מצוינות בתחומי הבניה הציבורית, והפרויקטים המורכבים בתחום הנדל"ן, אנו פונים בשנים האחרונות אל עבר תחומים חדשים בהם רכשנו מומחיות במהלך השנים, וזאת במטרה להרחיב ולפתח את שוק היזמות והבניה ליזמים.
את תפיסת החדשנות וההתפרשות אל עבר תחומים חדשים מובילים בשנים האחרונות בני הדור השלישי למקימי החברה האמונים על יצירת וזיהוי הזדמנויות ותחומי פעולה נוספים המשיקים לתחומי החברה שנות דור, כל זאת, תוך הבאת חשיבה יצירתית וחדשנית לחברה. בנימה אישית אציין כי לא היינו מגיעים אל ההישגים אליהם הגענו אילולא אתם לקוחותינו הנאמנים, עובדינו המסורים ושותפנו לעשייה הברוכה. כחברה מצטיינת בכוונתו להמשיך ולפעול במלוא העוצמה ולהמשיך ולהתאים את עצמו למגמות ולדרישות העכשוויות והעדכניות בשווקים הרלוונטיים, כל זאת במבט אל עבר עתיד של הישגיות, יצירתיות שגשוג והצלחה.
           
חיים מידן                                                                       


 

מבנה ארגוני

בוני בניין מתבססת על גרעין עובדים וותיק המונה כ- 50 עובדים ומורכב מצוות ניהולי הכולל אנשי רכש ומזכירות, מנהלי חשבונות וצוותי ביצוע - מהנדסים, מנהלי עבודה, נהגים מפעילי ציוד מכני ופועלים.
בנוסף מעסיקה החברה קבלני מישנה שגם הם, רובם ככולם, עובדים עם החברה שנים רבות.  קבלנים אלו עוברים תהליך מיון ע"י מנכ"ל החברה, מהנדס החברה והחשב שלה על מנת להבטיח את איכות עבודתם ואת עמידתם בלוחות הזמנים הקפדניים הנדרשים מהם. במקרה הצורך בוני בניין משתמשת בשרותיהם של חשבי כמויות יועצים חיצוניים (קונסטרוקטורים אדריכלים וכדומה) לצורך ביצוע רה-תכנון וייעול של הפרויקטים.
מחלקת

הנדסה

מחלקת הנדסה

מחלקת ההנדסה מנוהלת על ידי מוטי שריקי. המחלקה אחראית על תכנון ובצוע הפרויקטים בהיבטים ההנדסיים. במחלקה זו צוות נרחב של מהנדסים, מנהלי עבודה ועובדים. צוות זה אחראי בין היתר על תפעול הציוד הטכני של החברה (לחברה ציוד כבד רב- מנופים, טרקטורים וכו).
סגור
מחלקת

כספים

מחלקת כספים

את המחלקה מנהל מר אבנר נדב.
מחלקת הכספים אחראית על מערך הכספים ועל מחלקת הנהלת החשבונות.
סגור
מחלקת

מכרזים

מחלקת מכרזים

את המחלקה מנהלת הגברת נעמה דביר יוסף.
מחלקת מכרזים אחראית על מיון מכרזים ותמחורם, מעקב אחרי מכרזים והגשת מכרזים לגופים ורשויות ציבוריות ולמזמיני עבודה פרטיים.

 

סגור
מחלקת

התחדשות עירונית

מחלקת התחדשות עירונית

ייזום, תכנון וביצוע – תחת קורת גג אחת. בקבוצה חטיבה מקצועית נפרדת המטפלת בהליך התמ"א מתחילתו ועד סופו, הכוללת אנשי מקצוע מנוסים בכל התחומים הנדרשים: אדריכלים, מהנדסים וצוותי ביצוע מקצועיים.
סגור
מחלקת

מחיר למשתכן

מחלקת מחיר למשתכן

המחלקה מנוהלת ע"י נועם מידן.
המחלקה אחראית על פיתוח וישום תוכנית מחיר למשתכן מרגע איתור המכרז ועד קיום ההגרלות בפועל ומסירת הדירות לזכאים.
סגור